| Description | |
| Voltage | 7.4V |
| Color | Black, White |
| Number of Lights | 1 |
| Style | Minimalist |
| Material | Aluminum Alloy |
| Lamp Shade Material | Glass |
| Fixture Type | Wall Lamp |
| Occasion | Outdoor / Patio / Fence |
| Bulb Type | Built-in LED (Bulb not included) |
| Wattage | 10W |
| Lumen | 1000lm |
| Integrated LED | Yes |
| Power Source | Solar |
| Dimensions | |
| Fixture Width | 10.24"/26cm |
| Fixture Height | 7.09"/18cm |
| Features | |
| Waterproof or Not | IPX5 |
| Location | Wet Location |
| Preassembled | Yes |

